Алегра/ Allegra табл. 120mg х10

10,15 лв.
няма
Алегра се използва за облекчаване на симптомите на сенна хрема ( сезонен алергичен ринит) като кихане, течащ и запушен нос и сърбящи, зачервени и сълзящи очи. Подходящ за: Възрастни и деца над 12години Винаги прочитайте листовката преди употреба! Активни съставки: Фексофединов хидрохлорид ( fexofenadinehydrochloride) 120 mg. Дзировка: По 1 таблетка дневно с чаша вода преди хранене Предупреждения: Не приемайте Алегра ако сте свръхчуствителни към фексофенадин. Ако имате проблеми с черния дроб или бъбреците; Ако сте имали сърдечни заболявания, тъй като този лекарствен продукт може да доведе до по-бърз и неправилен сърдечен ритъм. При бременност и кърмене трябва да се консултирате с Вашия лекар, преди употребата на което и да е лекарство.
НаличностНа склад
SKU
37285
Напишете вашето мнение
Вие оценявате:Алегра/ Allegra табл. 120mg х10
Вашият рейтинг