ХЮМЕКС ГРИП ТБ Х 12 + КАПС Х 4

8,45 лв.
няма
Парацетамол / Псевдоефедринов хидрохлорид - таблетки Парацетамол / Хлорфенаминов малеат - капсули HUMEXGRIP 500 mg / 60 mg tablets + 500 mg /4 mg capsules Paracetamol / Pseudoephedrine hydrochloride - tablets Paracetamol / Chlorphenamine maleate – capsules
НаличностНа склад
SKU
26159
Прочетете внимателно цялата листовка тъй като тя съдържа важна за Вас информация. Това лекарство се отпуска без лекарско предписание и следователно може да се използва без консултация с лекар. Ако се нуждаете от допълнителна информация или съвет, попитайте Вашия фармацевт. Ако някоя от нежеланите лекарствени реакции стане сериозна, или забележите други, неописани в тази листовка нежелани реакции, моля уведомете Вашия лекар или фармацевт. Вие трябва да потърсите лекарска помощ след 4 дни, в случай че Вашите симптоми се влошават или не се подобряват или се появят нови оплаквания. Това лекарство съдържа аналгетик - парацетамол, вазоконстриктор за намаляване на назалната конгестия (запушване на носа) - псевдоефедрин и антихистамин - хлорфенамин. То се препоръчва при деца над 15 години и възрастни за краткотрайно лечение на: запушен нос, прозрачна секреция от носа, простудни състояния, свързани с главоболие и/или повишена температура.
Напишете вашето мнение
Вие оценявате:ХЮМЕКС ГРИП ТБ Х 12 + КАПС Х 4
Вашият рейтинг