Клариназе / Clarinase табл. 5мг/120мг х10 лекарство без рецепта

9,49 лв.
няма
Клариназе се прилага при алергичен ринит и простуда. Облекчава симптомите свързани със сезонен алергичен ринит (сенна хрема), като кихане, сърбеж или секреция от носа, сърбеж и сълзене на очите, придружени от запушване на носа. Спомага отпушването на носа.
НаличностНа склад
SKU
2339
Подходящ за: Възрастни и деца над 12 години. Винаги прочитайте листовката преди употреба! Активни съставки: Лоратадин(Loratidin) 5mg и Псевдоефедринов сулфат(Pseudoephedrine sulphate) 120mg. Дозировка: Възрастни и деца над 12 години: по една таблетка два пъти дневно с чаша вода, независимо от приема на храна. Преглътнете таблетката цяла. Предупреждения: Не приемайте Кларинезе, ако сте алергични (свръхчувствителни) към лоратадин, псевдоефедрин или към някоя от останалите съставки. Не приемайте Клариназе, ако взимате лекарствени продукти за сърдечни заболявания или високо кръвно налягане. Не приемайте това лекарство, ако страдате от глаукома, смущения в уринирането, блокада на пикочните пътища, високо кръвно налягане, заболявания на сърдечно-съдовата система, сте прекарали инсулт или имате хиперфункция на щитовидната жлеза. При бременност и кърмене не трябва да употребявате Клариназе таблетки. Не приемайте това лекарство за период по-дълъг от 10 дни без прекъсване, освен по предписание на Вашия лекар.
Напишете вашето мнение
Вие оценявате:Клариназе / Clarinase табл. 5мг/120мг х10 лекарство без рецепта
Вашият рейтинг