Кларитин, Claritin 10 мг 10 таблетки лекарство без рецепта

9,62 лв.
няма
Кларитин принадлежи към лекарства, известни като антихистамини. Облекчава симптомите, свързани с алергичен ринит (сенна хрема), като кихане, секреция или сърбеж в носа и парене или сърбеж в очите. Може да се използва при лечението на уртикария (копривна треска), за облекчаване на симптоми като сърбеж, зачервяване и за намаляване на броя и големината на уртиките.
НаличностНа склад
SKU
716
Подходящ за: Възрастни и деца над 6 години и телесно тегло над 30кг. За деца под 6 годишна възраст Кларитин е наличен под формата на сироп. Винаги прочитайте листовката преди употреба! Активни съставки: Лоратадин(Loratadine) 10мг. Дозировка: Възрастни и деца над 6-годишна възраст с телесно тегло над 30 кг:по една таблетка веднъж дневно с чаша вода. Възрастни и деца над 6-годишна възраст с телесно тегло над 30 кгс тежки чернодробни проблеми: по една таблетка веднъж дневно през денс чаша вода. Предупреждения: Не приемайте Кларитин, ако сте алергични (свръхчувствителни) към лоратадин или към някоя от останалите съставки. Ако имате чернодробно заболяване, съобщете на Вашия лекар или фармацевт преди да вземете Кларитин. При бременност и кърмене приемът на това лекарство не се препоръчва. Кларитин таблетки не са подходящи при деца под 6-годишна възраст или с телесно тегло под 30кг. Кларитин не се препоръчва за деца под 2-годишна възраст. Опаковка: 10 таблетки
Напишете вашето мнение
Вие оценявате:Кларитин, Claritin 10 мг 10 таблетки лекарство без рецепта
Вашият рейтинг