Лоратадин Унифарм / Loratadin Unipharm табл. 10mg х30 лекарство без рецепта

12,65 лв.
няма
Лоратадин Унифарм се използва за лечение на симптомите на някои алергични заболявания, дължащи се на повишено освобождаване на хистамин. Прилага се за облекчаване на симптомите на алергичен ринит (сърбеж на носа, кихане и отделяне на воднист секрет, зачервяване на очите) и хронична идиопатична уртикария (сърбеж, зачервяване и оток на кожата).
НаличностНа склад
SKU
20769
Подходящ за: Възрастни и децанад 12 години Деца от 2 до 12 години - по лекарско предписание Винаги прочитайте листовката преди употреба! Активни съставки: Лоратадин (Loratadin)10mg Дозировка: 1 таблетка веднъж дневно Предупреждения: He приемайтe, ако сте алергични (свръхчувствителни) към активното вещество или към някоя от останалите съставки. Не приемайте това лекарство, ако страдате от тежка чернодробна недостатъчност. При бременност и кърмене трябва да се консултирате с Вашия лекар, преди употребата на което и да е лекарство. He се препоръчва употребата на тов лекарство по време на кърмене, тъй като лоратадин преминава вмайчиното мляко. В редки случаи може да се появи сънливост, която да наруши способността за шофиране и работа с машини.
Напишете вашето мнение
Вие оценявате:Лоратадин Унифарм / Loratadin Unipharm табл. 10mg х30 лекарство без рецепта
Вашият рейтинг