ХЮМЕКС ГРИП ТБ Х 12 + КАПС Х 4

няма
Парацетамол / Псевдоефедринов хидрохлорид - таблетки Парацетамол / Хлорфенаминов малеат - капсули HUMEXGRIP 500 mg / 60 mg tablets + 500 mg /4 mg capsules Paracetamol / Pseudoephedrine hydrochloride - tablets Paracetamol / Chlorphenamine maleate – capsules
НаличностНа склад
SKU
26159
8,45 лв.